Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług – więcej o cookies.
Zespół
Katarzyna Gedliczka - Kosman
radca prawny
tel: +48 606 202 883

Radca Prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła z wynikiem bardzo dobrym w 2006 roku. W trakcie studiów prawniczych, w ramach programu Sokrates/Erasmus, studiowała również na Radboud University Nijmegen w Holandii. Posiada certyfikaty języka hiszpańskiego oraz angielskiego, w tym języka angielskiego prawniczego (Certyfikat Toles Advanced).

Radca Prawny Katarzyna Gedliczka – Kosman specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki procesowej oraz windykacyjnej. Pracowała w instytucjach związanych z administracją, szkolnictwem i sądownictwem. W trakcie praktyki zawodowej prowadziła szkolenia z zakresu prawa turystycznego, prawa pracy, prawa medycznego, prawa oświatowego oraz prawa cywilnego i handlowego. W ramach działalności Kancelarii Radcy Prawnego oferuje szeroki zakres pomocy prawnej, skierowanej zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Zobacz referencje
Wojciech Kosman
radca prawny
tel: +48 608 294 241

Radca Prawny Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończył z wynikiem bardzo dobrym w 2008 roku. W trakcie studiów prawniczych był członkiem Uniwersyteckiej Poradni Prawnej przy Uniwersytecie Jagiellońskim Sekcja Prawa Pracy. W 2009 roku ukończył studia podyplomowe z Doradztwa Podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zarejestrowany w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa.

Radca Prawny Wojciech Kosman specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa e-commerce (handel elektroniczny), prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa budowlanego. Posiada wieloletnią praktykę w prowadzeniu windykacji oraz postępowań egzekucyjnych.

Zobacz referencje
Created by IT4Business